skontaktuj się z nami:

Agencja Plej
ul. Chorągwi Pancernej 43
02-951 Warszawa

+48 22 672 60 50
biuro@plej.pl

Business Development & PR Director
Anna Rogowiecka
anna.rogowiecka@plej.pl
+48 534 534 611

Plej sp. z o.o, NIP 113-277-83-98 REGON 142037355
KRS 0000338644, kapitał zakładowy 50.000 zł

#pracujznami

  • Event Manager

    rozwińzwin
    wyślij aplikację

    Szukamy Event Managera!
    Doświadczenie w dużych projektach eventowych, myślenie analityczne, charyzma, samodzielność, dyspozycyjność i doskonała organizacja pracy.
    To o Tobie? Ślij CV na adres: kariera@plej.pl i rezerwuj sobie czas na rozmowę!

    Zadania:
    • kompleksowy nadzór nad prowadzonymi projektami i podwykonawcami
    • obsługa klientów agencji w zakresie realizacji eventów
    • tworzenie, prezentacja i kosztorysowanie ofert eventowych
    • zarządzanie zespołem projektowym
    • monitorowanie rynku eventowego

    Oczekujemy:
    • minimum dwuletniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów eventowych (jeśli zdobyłaś/ zdobyłeś je w agencji eventowej, dodatkowy plus dla Ciebie)
    • umiejętności tworzenia ofert i prezentowania ich u klientów
    • umiejętności tworzenia szczegółowych kosztorysów projektów i ich rozliczania
    • doskonałej organizacji pracy i zdolności prowadzenia kilku projektów równolegle
    • dyspozycyjności, elastyczności, otwartości na zmiany i dynamiczne środowisko pracy
    • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
    • znajomości pakietu MS Office
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • prawa jazdy kat. B

    Cenimy:
    • doświadczenie w agencji o podobnym profilu poparte portfolio
    • znajomość branży eventowej
    • poczucie humoru, umiejętność współpracy w zespole

    Proponujemy:
    • współpracę z rozpoznawalnymi brandami oraz udział w ciekawych i ambitnych projektach
    • twórcze środowisko pracy w lubiącym wyzwania zespole
    • możliwość pogłębiania wiedzy oraz wielowymiarowego rozwoju
    • przyjazną i rodzinną atmosferę pracy w stabilnej i prężnie rozwijającej się agencji

    Zainteresowana/ Zainteresowany? Wyślij CV na adres kariera@plej.pl z tytułem e-maila „Event Manager” i dołącz swoje portfolio.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Plej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-951) przy ul. Chorągwi Pancernej 43, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Plej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-951) przy ul. Chorągwi Pancernej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Senior Creative Manager

    rozwińzwin

    Senior Creative do działu eventów poszukiwany!

    Do Twoich obowiązków będzie należeć tworzenie i opisywanie konceptów eventowych, udział w burzach kreatywnych, przygotowywanie prezentacji przetargowych oraz prezentowanie ofert przed klientami.

    Zadania:
    • przygotowywanie koncepcji kreatywnych
    • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji u klientów
    • współpraca z producentami w zakresie realizacji koncepcji

    Oczekujemy:
    • lekkiego pióra i nienagannego stylu oraz zdolności budowania narracji
    • wysokich umiejętności komunikacyjnych, w tym opowiadania historii i argumentacji
    • otwartego i twórczego umysłu
    • samodzielności w działaniu, entuzjazmu i zaangażowania
    • zmysłu estetycznego i wyobraźni

    Cenimy:

    Zainteresowana/ Zainteresowany? Wyślij CV na adres kariera@plej.pl z tytułem e-maila „Kreatywny” i dołącz swoje portfolio.

  • Account Supervisor

    rozwińzwin

    Wymagania:

    • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim
    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii zintegrowanych
    • umiejętność planowania i koordynacji złożonych projektów
    • umiejętność zarządzania czasem i jakością pracy zespołu projektowego
    • umiejętność nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z klientami
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie zespołem pracowników
    • budowanie relacji z klientem
    • kontrola i odpowiedzialność za jakość i efektywność pracy zespołu
    • tworzenie prezentacji oraz ofert zgodnie z aktualnymi standardami
    • efektywna komunikacja i współpraca z pozostałymi pracownikami agencji
    • raportowanie do Client Service Director

    Cenimy:

    • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i bardzo dobrą organizację pracy
    • umiejętność nawiązywania kontaktów, łatwość komunikacji oraz poczucie humoru
    • umiejętność współpracy i odnajdywania się wśród wielu różnorodnych osobowości
    • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

    • ciekawą oraz wymagającą pracę w otwartym i lubiącym wyzwania zespole
    • przyjazną atmosferę pracy
    • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy

    Osoby spełniające powyższe warunki i zainteresowane naszą ofertą, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem Account Supervisor na adres: kariera@plej.pl

    Informujemy, że Administratorem danych jest Plej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-951) przy ul. Chorągwi Pancernej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • poznajmy się

    wyślij CV

    Nie znalazłeś dla siebie oferty? Wyślij swoje CV.